W momencie, gdy jesteś gotowy do gry w kasynie online, pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, to wpłaccić pieniądze na swoje konto. Kliknięcie przycisku „Wpłata” na stronie internetowej, a następnie wybranie premii, jeśli ma zastosowanie i pożądanego wyboru metody płatności, wypełnia informacje wymagane dla tej metody płatności i ostatecznie potwierdza, że wszystkie informacje są prawidłowe, klikając „Depozyt”.

Metody płatności I Metody wpłat w Betsson

Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji na temat metod płatności, możesz je również znaleźć na stronach “Moje konto” i “Depozyt”. Metody płatności, takie jak średni czas przetwarzania i obowiązujące opłaty za usługi, są zmienne. Niektóre metody płatności mogą nie być dostępne we wszystkich krajach. Poniższa tabela pokazuje zatwierdzone metody płatności w Betsson Casino.

Metoda wpłaty – Min kwota – Opłata

  • VISA Card 60 PLN 2.50%
  • Master Card 60 PLN 2.50%
  • Skrill 60 PLN Free
  • Neteller 60 PLN Free
  • EcoPayz 60 PLN Free
  • PaySafeCard 60 PLN Free
  • Bank Transfer 60 PLN Free

Wybierając metodę płatności w Betsson, akceptujesz warunki i zgadzasz się na wszelkie opłaty lub opłaty za usługi mające zastosowanie do wpłat i wypłat za pomocą tych metod płatności. Zgadzasz się również, że metoda płatności jest ważna i że konto płatnicze lub karta należą do Ciebie i masz prawo korzystać z tej metody płatności.

Metody płatności w Betsson

Betsson wypłaty 

Gracz może wypłacić dowolną kwotę do salda „Dostępne do obstawiania” na swoim koncie, jeśli wyśle realistyczne powiadomienie o wycofaniu. Powiadomienia o wycofaniu należy zgłaszać tylko na stronie internetowej. Jeśli gracz chce wypłacić wszystkie środki, musi najpierw anulować swoje niezapłacone zakłady. Te same metody płatności są dostępne w kasynach Betsson, które są również dostępne do dokonywania wpłat.

Żądanie wypłaty Betssona może zostać odrzucone, jeśli podejrzewa, że fundusze zostały wycofane z jakiegokolwiek powodu z powodu oszustwa lub prania pieniędzy. Użyta karta kredytowa musi być na nazwisko właściciela i nie może być na nazwisko innej osoby. Maksymalna kwota 50 000 EUR może zostać wypłacona w dowolnym okresie dwudziestu czterech godzin, chyba że uzgodniono wyższą kwotę. Nie dotyczy to graczy z Wielkiej Brytanii i Irlandii Północnej.

Weryfikacja tożsamości klienta

Weryfikacja tożsamości klienta jest uruchamiana, gdy klient osiągnie kwotę dwóch tysięcy euro (2000 euro) w depozytach, niezależnie od tego, czy taki próg został osiągnięty w pojedynczej transakcji, czy w serii transakcji w okresie 180 dni. Możemy również przeprowadzić te procedury weryfikacji, nawet w przypadku niższych depozytów lub wypłat.

FAQ

Czy mogę użyć karty kredytowej innej osoby za zgodą?
Możesz używać wyłącznie metod płatności przechowywanych na Twoje nazwisko, ponieważ dane zarejestrowane na Twoim koncie muszą być zgodne z danymi metod płatności którego chcesz użyć.
Jak szybko mój depozyt zostanie zaksięgowany na moim koncie Betsson?
Czasy wpłat mogą się różnić w zależności od używanej metody: depozyty dokonane za pomocą karty kredytowej lub wirtualnej karty kredytowej zostaną przeniesione na Twoje zakłady natychmiast.
Czy mogę anulować moją wypłatę w Betsson?
Tak, jeśli wypłata nie została jeszcze przetworzona od końca. Jeśli Twoja prośba o wypłatę wciąż czeka na zatwierdzenie, możesz łatwo anulować.
Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *